قیمت: 1,800,000,000میلیارد
متری: 9,231,000میلیارد
قابل مذاکره
اطلاعات کلی
نوع معامله: فروشی
نوع ملک: آپارتمان
زمین: 250 متر
بنا: 195 متر
موقعیت: شهری
اتاق: چهار
سند: سند شورایی آماده جهت دریافت سند
عمر بنا: نوساز
سرویس: دو
نوع پرداخت: نقد و اقساط
امکانات
ویژه
آب
گاز
تراس
باربی کیو
توالت فرنگی
دیوار کشی
آیفون تصویری
درب ضد سرقت
پنجره دو جداره
شوفاژ
انباری
چشم انداز زیبا
گاز رومیزی
هود
نور مخفی سقف
پارکینگ
نگهبانی 24 ساعته
کلید نخورده
محیطی آرام
منبع آب
نورپردازی
برق
کابینت هایکلس ترک
شوفاژپکیچ
یک خواب مستر
توضیحات

خرید آپارتمان در نوشهر

آپارتمانی شهری در نوشهر قرار گرفته است که می خواهیم درباره مشخصات، امکانات و … این آپارتمان شهری توضیحاتی بدهیم، تا شما برای خرید این آپارتمان اطلاعات کاملی داشته باشید.

موقعیت جغرافیایی این آپارتمان شهری در نوشهر -صلاح الدین کلاواقع شده است. همانطور که می دانیم نوشهرمنطقه ای است که به دریا و جنگل بسیار نزدیک بوده و عزیزان می توانند با کمترین زمان خودشان را به این مکان ها برسانند.خرید این آپارتمانشهری می تواند برای شما عزیزان علاوه بر داشتن یک آپارتمان در بهترین منطقه ی کشور (نوشهر)، از لحاظ سرمایه گذاری نیز بسیار سودمند باشد.

قابل توضیح است که این آپارتمان با متراژی به اندازه 195متر مربع در شمال-نوشهر واقع شده است.

این آپارتمانشهری دارای سازه ای بوده و در مجموع دارای چهاراتاق و نیزدو سرویس بهداشتی می باشد.

از امکانات داخل این آپارتمانشهری می توان به سالن بزرگ و دل باز، کابینت ام دی اف، نور پردازی مخفی و… اشاره کرد که می تواند شما را به خرید این آپارتمان شهری در نوشهر راقب نماید.

از امکانات بیرون آپارتمان می توان به فضای سبزی اشاره کرد که با گیاهان و گل های زیبا طراحی شده است که می تواند چشم هر بیننده ای را به خود جذب کند.

عمر این آپارتمانشهری در نوشهر نوساز است که شیوه پرداخت آن بصورتنقد و اقساط و دارای سند سند شورایی آماده جهت دریافت سند می باشد.

همچنین برای خریداران واقعی تخفیفاتی نیز در نظر گرفته شده است که هنگام عقد قرارداد می توان با مذاکره با مالکین محترم مقدار تخفیفات را نیز مشخص نمود.

امروزه آپارتمان ها در شمال کشور با نماهایی مدرن و با متریال های چوب، شیشه یا سنگ طراحی و ساخته می شود، که جزءآپارتمان های لوکس و مدرن به حساب می یاید. در نتیجه خرید چنین آپارتمان لوکس و مدرنی در نوشهر – شمال می تواند، حس لذت بخش و خاطرات خوبی برای شما عزیزان  رقم بزند. اگر قصد خرید آپارتمان های لوکس را دارید، حتماً ما را در میان بگذارید.

 

 

 

برچسب ها
کاربران از ملک های پایین هم بازدید کردند