تماس بگیرید
قابل مذاکره
اطلاعات کلی
نوع معامله: فروشی
نوع ملک: زمین
زمین: 200 متر
توضیحات

خرید زمینی جنگلی در نوشهر توسکاتک

اگر قصد خرید زمین جنگلی در نوشهر توسکاتک را دارید ، پیشنهاد می کنیم این مقاله را بصورت کامل مطالعه بفرمائید.

ما سعی کردیم بصورت کامل در مورد خرید این زمینی جنگلی در نوشهر توسکاتک اطلاعات دقیقی را منتشر کنیم تا خریداران محترم بتوانند با بررسی دقیق، بهترین انتخاب را در شمال کشور داشته باشند.

اولین قدم برای خرید زمینی جنگلی در نوشهر توسکاتک، جستجو و یافتن چند گزینه با توجه به معیارهای خرید شماست. پس از یافتن چند زمین جنگلی با توجه به معیارهای شخصی تان، زمان آن رسیده که با بررسی دقیق، بهترین زمین جنگلی را انتخاب نمائید.

مشاوران ما می توانند در این انتخاب به شما مشتری گرامی، مشاوره هایی با توجه به تجریباتشان بدهند که می تواند بسیار موثر واقع شود.

توجه فرمائید که مشاوره های گروه مشاورین املاک ساحل کاملاً بی طرف بوده و با توجه به نیاز های اعلام شده از طرف مشتری، این مشاوره های خرید داده می شود.

البته سعی شده اطلاعات کاملی در حیطه خرید زمین جنگلی در نوشهر توسکاتک در وب سایت مشاورین املاک ساحل نوشته شود تا مشتریان عزیز بتوانند در هر کجا به این اطلاعات دسترسی داشته باشند تا پس از انتخاب، با یکی از مشاورین ما ملک را بصورت حضوری ببینند و خریدی مطمئن داشته باشند .

 

مشخصات جنگلی در نوشهر توسکاتک

این زمینی جنگلی در نوشهر توسکاتک دارای زمینی به مساحت 200 می باشد.

 

قیمت

قیمت پیشنهادی مالک برای خرید این زمین جنگلی در نوشهر توسکاتک با توجه به توضیحات داده شده متری 420 هزار تومان می باشد . بدیهی است که به خریداران واقعی در هنگام خرید زمین جنگلی در نوشهر توسکاتک تخفیفیات ویژه در نظر گرفته می شود و نهایتا قیمت واقعی توسط مالک تعیین می گردد. پیشنهاد ما به شما این است که حتما بعد از بازدید از موارد مشابه در رنج قیمت ، این زمین را نیز مد نظر داشته باشید . هرچند به احتمال زیاد و در نهایت خرید این زمین جنگلی در نوشهر توسکاتک، یکی از گزینه های ارزشمند در لیست شما قرار خواهد گرفت .

 

مشخصات شهر نوشهر توسکاتک

شهرهای استان های شمالی مقصد اولیه گردشگران بوده و یکی از اولویت های اصلی برای خرید زمین هستند . نوشهر توسکاتک یکی از زیباترین و پر گردشگرترین شهر های استان مازندران می باشد که به جهت جلگه ای و سرسبز بودن و کم بودن حد فاصل بین کوه و دریا که کمتر از 3 کیلومتر است بسیار توریستی می باشد. شهر نوشهر توسکاتک با دارا بودن مراکز زیبای گردشگری و بازار های محلی و بازار ماهی زیبا و دیدنی و دارا بودن مراکز رفاهی ، فاصله اندک با پایتخت ، وجود فرودگاه و بندر و غیره این شهر را به شهری اکازیون تبدیل کرده است . زندگی استرسی و فشار های ناشی از روزمرگی در شهر های بزرگ باعث شده عده ای به فکر خرید زمین جنگلی در نوشهر توسکاتک باشند تا بتوانند در اوقات فراغت اندکی آرامش را در کنار آسایش لمس نمایند . در واقع یکی از دلایل اصلی کوچ کردن افراد همین طبعیت بکر نوشهر توسکاتک و جاذبه های تفریحی آن است که باعث شده روز به روز افراد زیادی برای خرید زمین به شمال کشور مهاجرت کنند . منطقه نوشهر توسکاتک و روستاهای اطراف آن امکان خرید هر نوع زمینیی را با هر سلیقه ای فراهم می سازد . قابل توجه است که در گزینه های خرید ، زمینهای لاکچری جنگلی با ویو دریا نیز وجود دارد که تا کنون افراد زیادی به عنوان یک ملک ماندگار خرید کرده اند . از معروفترین شهرهای شمال برای خرید زمین می توان به نوشهر توسکاتک، چالوس ، رویان ، متل قو ، نمک آبرود و رامسر اشاره کرد که در میان این شهرها نوشهر توسکاتک به دلیل بعد مسافت از سایر رقیبان پیشی گرفته و یکه تاز میدان است .

کاربران از ملک های پایین هم بازدید کردند