قیمت: 4,000,000,000تومان
متری: 11,429,000تومان
قابل مذاکره
اطلاعات کلی
نوع معامله: فروشی
نوع ملک: زمین
زمین: 350 متر
بنا: 100 متر
موقعیت: شهری
سند: سند ثبتی
محل ملک: شهرکی
نوع پرداخت: نقد و اقساط
امکانات
آب
گاز
محیطی آرام
برق
داخل شهرک جنگلی
مجوز ساخت
توضیحات

خرید ویلا در نوشهر

لازم به ذکر است این ویلای شهری در نوشهر – شمال با سازه ای مدرن و امروزی در خوش آب و هوا ترین منطقه شهری و مجموعه ای تهرانی نشین نوشهر با بنای به مساحت 100 متر مربع در زمینی به مساحت 350 متر مربع با چشم انداز جنگل و دریا واقع شده است.

این ویلای زیبا در مجموع دارای اتاق خواب بوده و سرویس بهداشتی می باشد.

اگر علاقه مند خرید ویلا در شمال کشور هستید و قصد دارید تعطیلات آخر هفته را در خوش آب و هوا ترین نقطه ی کشور بگذرانید، شهر زیبای نوشهر می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای برون رفت از ازدحام، شلوغی و از همه مهم تر از آلودگی هوا باشد. بدون شک شهر نوشهر یکی از زیباترین مناطق شمال کشور است و اگر به دنبال خرید ویلا در شمال هستید،خرید این ویلای شهری در نوشهر می تواند نمونه ای بسیار مناسب برای شما باشد.

فاصله ی این ویلا شهری در شمال – نوشهر تا جاده اصلی و دسترسی به شهر بسیار نزدیک بوده و عزیزان با کمترین مسافت و زمان می توانند خودشان را به مراکز خرید، و همچنین پارک های شهری برسانند.

خریداران2 این ویلا در نوشهر – شمال می توانند برای گرم کردن ویلا در فصل سرما از شومینه ، شوفاژ و همچنین برای خنک کردن این ویلا در فصل گرما از کولرهای اسپیلت که در نقاط مختلف ویلا در نوشهر طراحی شده است، استفاده نمایند.

قابل ذکر است که این ویلای شهری از بهترین و مدرن ترین مصالح ساختمانی توسط مهندسان توانمند کشور ساخته شده است. اگر قصد خرید این ویلای شهری را دارید حتماً با مشاوران ما در میان بگذارید، تا آن ها بتوانند در خرید ویلا به شما کمک کنند.

سن بنای این ویلای شهری ، بوده و دارای سند سند ثبتی می باشد که شیوه پرداخت این ویلا در نوشهر بصورت نقد و اقساط است.

لازم به ذکر است، برای عزیزانی که قصد خرید این ویلای شهری در نوشهر

را دارند، هنگام عقد قرارداد تخفیفاتی نیز از مالکین محترم گرفته خواهد شد.

کاربران از ملک های پایین هم بازدید کردند