قیمت: 4,000,000,000تومان
متری: 2,623,000تومان
قابل مذاکره
اطلاعات کلی
نوع ملک: ویلا
زمین: 1,385 متر
بنا: 140 متر
امکانات
آب
باربی کیو
انباری
باغ گل و گیاه
هود
نور مخفی سقف
پارکینگ
محیطی آرام
منبع آب
نورپردازی
دید و ویو به کوه وجنگل
توضیحات

خرید باغ ویلا در کدیر                          

اگر قصد خرید باغ ویلا در کدیر را دارید ، پیشنهاد می کنیم این مقاله را بصورت کامل مطالعه بفرمائید.

ما سعی کردیم بصورت کامل در مورد خرید این باغ ویلا در کدیر اطلاعات دقیقی را منتشر کنیم تا خریداران محترم بتوانند با بررسی دقیق، بهترین انتخاب را در شمال کشور داشته باشند.

اولین قدم برای خرید باغ ویلا در کدیر ، جستجو و یافتن چند گزینه با توجه به معیارهای خرید شماست. پس از یافتن چند باغ ویلا در کدیر با توجه به معیارهای شخصی تان، زمان آن رسیده که با بررسی دقیق، بهترین باغ ویلا را انتخاب نمائید.

مشاوران ما می توانند در این انتخاب به شما مشتری گرامی، مشاوره هایی با توجه به تجریباتشان بدهند که می تواند بسیار موثر واقع شود.

توجه فرمائید که مشاوره های گروه مشاورین املاک ساحل کاملاً بی طرف بوده و با توجه به نیاز های اعلام شده از طرف مشتری، این مشاوره های خرید داده می شود.

البته سعی شده اطلاعات کاملی در حیطه خرید باغ ویلا در کدیر در وب سایت مشاورین املاک ساحل نوشته شود تا مشتریان عزیز بتوانند در هر کجا به این اطلاعات دسترسی داشته باشند تا پس از انتخاب، با یکی از مشاورین ما ملک را بصورت حضوری ببینند و خریدی مطمئن داشته باشند .

 

مشخصات کلی باغ ویلا در کدیر

این باغ ویلا در کدیر با استفاده از سنگ و سیمان متریال های ساختمانی ساخته شده است که به گوشه ای از آنها اشاره خواهیم کرد.

این باغ ویلا در کدیر دارای پنجره های قدیمی بسیار عالی و بزرگ ، کف سرامیک، درب قدیمی بسیار قشنگ ، می باشد

 

مشخصات زمین و بنای باغ ویلا در کدیر 

این باغ ویلا با 1385 متر زمین و 140 متر بنای دوطبقه سنددار با 3 کنتور اختصاصی در منطقه ییلاق نشین و بسیار عالی در منطقه نوشهر با دید و منظره بسیار رویایی و دیدنی میباشد

 

برچسب ها

کاربران از ملک های پایین هم بازدید کردند