تماس بگیرید
قابل مذاکره
اطلاعات کلی
نوع معامله: فروشی
نوع ملک: زمین
توضیحات

خرید زمین جنگلی در نوشهرمالاتا

اگر قصد خرید زمین جنگلی در نوشهرمالاتا را دارید ، پیشنهاد می کنیم این مقاله را بصورت کامل مطالعه بفرمائید.

ما سعی کردیم بصورت کامل در مورد خرید این زمین جنگلی در نوشهرمالاتا اطلاعات دقیقی را منتشر کنیم تا خریداران محترم بتوانند با بررسی دقیق، بهترین انتخاب را در شمال کشور داشته باشند.

اولین قدم برای خرید زمین جنگلی در نوشهرمالاتا، جستجو و یافتن چند گزینه با توجه به معیارهای خرید شماست. پس از یافتن چند زمین جنگلی با توجه به معیارهای شخصی تان، زمان آن رسیده که با بررسی دقیق، بهترین زمین جنگلی را انتخاب نمائید.

مشاوران ما می توانند در این انتخاب به شما مشتری گرامی، مشاوره هایی با توجه به تجریباتشان بدهند که می تواند بسیار موثر واقع شود.

توجه فرمائید که مشاوره های گروه مشاورین املاک ساحل کاملاً بی طرف بوده و با توجه به نیاز های اعلام شده از طرف مشتری، این مشاوره های خرید داده می شود.

البته سعی شده اطلاعات کاملی در حیطه خرید زمین جنگلی در نوشهرمالاتا در وب سایت مشاورین املاک ساحل نوشته شود تا مشتریان عزیز بتوانند در هر کجا به این اطلاعات دسترسی داشته باشند تا پس از انتخاب، با یکی از مشاورین ما ملک را بصورت حضوری ببینند و خریدی مطمئن داشته باشند .

 

امکانات زمین

از دیگر امکانات این زمین جنگلی می توان به (آب ، برق ، گاز) و چاه آب اشاره کرد .

 

قیمت

قیمت پیشنهادی مالک برای خرید این زمین جنگلی در نوشهرمالاتا با توجه به توضیحات داده شده (تماس بگیرید) می باشد . بدیهی است که به خریداران واقعی در هنگام خرید زمین جنگلی در نوشهرمالاتا تخفیفیات ویژه در نظر گرفته می شود و نهایتا قیمت واقعی توسط مالک تعیین می گردد. پیشنهاد ما به شما این است که حتما بعد از بازدید از موارد مشابه در رنج قیمت ، این زمین را نیز مد نظر داشته باشید . هرچند به احتمال زیاد و در نهایت خرید این زمین جنگلی در نوشهرمالاتا، یکی از گزینه های ارزشمند در لیست شما قرار خواهد گرفت .

 

مشخصات شهر نوشهرمالاتا

شهرهای استان های شمالی مقصد اولیه گردشگران بوده و یکی از اولویت های اصلی برای خرید زمین هستند . نوشهرمالاتا یکی از زیباترین و پر گردشگرترین شهر های استان مازندران می باشد که به جهت جلگه ای و سرسبز بودن و کم بودن حد فاصل بین کوه و دریا که کمتر از 3 کیلومتر است بسیار توریستی می باشد. شهر نوشهرمالاتا با دارا بودن مراکز زیبای گردشگری و بازار های محلی و بازار ماهی زیبا و دیدنی و دارا بودن مراکز رفاهی ، فاصله اندک با پایتخت ، وجود فرودگاه و بندر و غیره این شهر را به شهری اکازیون تبدیل کرده است . زندگی استرسی و فشار های ناشی از روزمرگی در شهر های بزرگ باعث شده عده ای به فکر خرید زمین جنگلی در نوشهرمالاتا باشند تا بتوانند در اوقات فراغت اندکی آرامش را در کنار آسایش لمس نمایند . در واقع یکی از دلایل اصلی کوچ کردن افراد همین طبعیت بکر نوشهرمالاتا و جاذبه های تفریحی آن است که باعث شده روز به روز افراد زیادی برای خرید زمین به شمال کشور مهاجرت کنند . منطقه نوشهرمالاتا و روستاهای اطراف آن امکان خرید هر نوع زمینی را با هر سلیقه ای فراهم می سازد . قابل توجه است که در گزینه های خرید ، زمینهای لاکچری جنگلی با ویو دریا نیز وجود دارد که تا کنون افراد زیادی به عنوان یک ملک ماندگار خرید کرده اند . از معروفترین شهرهای شمال برای خرید زمین می توان به نوشهرمالاتا، چالوس ، رویان ، متل قو ، نمک آبرود و رامسر اشاره کرد که در میان این شهرها نوشهرمالاتا به دلیل بعد مسافت از سایر رقیبان پیشی گرفته و یکه تاز میدان است .

 

اگر قصد خرید زمین جنگلی در نوشهرمالاتا را دارید با ما همراه شوید

 

  • تخصیص بودجه ی مشخص برای خرید زمین جنگلی در نوشهرمالاتا : اولین گام برای خرید زمین جنگلی در نوشهرمالاتا جست و جوی کافی و تخصیص حداقل و حداکثر بودجه است . بدین صورت تمامی زمینهای جنگلی در نوشهرمالاتا که کمتر و یا بیشتر از آن حد باشند به طور خودکار حذف می شوند و در واقع ما جستوجوی هدفمندی را تجربه می کنیم و راحت تر به نتیجه خود می رسیم .

 

  • توجه به طراحی زمین جنگلی در نوشهرمالاتا و متریال به کا رفته در آن : هنگامی که یک زمین جنگلی در نوشهرمالاتا متناسب با بودجه و سلایق خود پیدا کردید باید به طراحی ساختمان توجه کنید و جهت وزش باد و زاویه تابش خورشید را نیز در انتخابتان لحاظ نمایید و صد البته شهرکی و غیر شهرکی بودن زمین جنگلی در نوشهرمالاتا را نیز مد نظر قرار دهید . در نهایت نیز کیفیت متریال های به کار رفته در طراحی و ظاهر را بررسی نمایید .

 

  • راه های دسترسی به زمین جنگلی در نوشهرمالاتا : یکی از فاکتورهای مهم برای خرید زمین جنگلی در نوشهرمالاتا مسیر های رسیدن به زمین است . اهمیت این موضوع از آن جهت است که هر چه راه های رسیدن به زمین جنگلی در نوشهرمالاتا بیشتر و مسیرهای متفاوتی وجود داشته باشد در رشد منطقه تاثیر به سزایی دارد و علاوه بر حفظ سرمایه باعث توسعه منطقه در آینده نیز می گردد و این نکته را نیز در نظر بگیرید که هرچه سطح اشتغال بالاتر باشد، منطقه از لحاظ امنیت و آرامش امتیاز بالاتری دارد . گروه مشاورین املاک ساحل با کادری مجرب با در نظر گرفتن تمامی موارد فوق بهترین پیشنهادات را با توجه به بودجه و سلیقه افراد پیشنهاد می دهد .

 

 

برچسب ها
کاربران از ملک های پایین هم بازدید کردند