قیمت: 3,300,000,000تومان
متری: 8,088,000تومان
قابل مذاکره
اطلاعات کلی
نوع معامله: فروشی
نوع ملک: ویلا
زمین: 308 متر
بنا: 100 متر
موقعیت: کوهپایه
اتاق: چهار
سند: سند شورایی آماده جهت دریافت سند
عمر بنا: زیر ۱۰ سال
طبقات ملک: همکف
محل ملک: غیر شهرکی
سرویس: دو
نوع پرداخت: نقد و اقساط
امکانات
ویژه
شومینه
آب
گاز
تراس
حفاظ و دزدگیر
تلفن
آلاچیق
باربی کیو
توالت فرنگی
حیاط سازی
دیوار کشی
آیفون تصویری
درب ضد سرقت
درب ریموت دار
شوفاژ
کابینت MDF
انباری
باغ گل و گیاه
چاه آب
چشم انداز زیبا
گاز رومیزی
هود
نور مخفی سقف
محیطی آرام
دید جنگل
منبع آب
برق
دو خواب مستر
انواع مرکبات
دید و ویو به کوه وجنگل
توضیحات

خرید ویلا در نوشهر

این ویلای کوهپایه در نوشهر با بنایی به متراژ ۱۰۰متر مربع و در زمینی با مساحت ۳۰۸متر مربع در منطقه ای غیر شهرکیقرار گرفته است.

این ویلای لوکس و مدرن در شمال – نوشهر دارای سازه ای همکف بوده که جمعاً دارای چهاراتاق خواب و دوسرویس بهداشتی می باشد.

این ویلای مدرن همکف که به عنوان ویلای کوهپایهغیر شهرکی از آن یاد می شود، می تواند گزینه مناسب برای کسانی که به دنبال ویلای کوهپایه در یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق شمال – نوشهر هستند، مناسب باشد.

برای نورپردازی2 بیشتر درون این ویلا در شمال از پنچره های بزرگ دوجداره با ویوی جنگل به کارگرفته شده است. که نشان از توانمندی مهندسان در ساخت این ویلای لوکس در نوشهر- شمال دارد. اگر قصد خرید ویلایی لوکس و زیبا را دارید، این ویلا می تواند گزینه ای بسیار مناسب جهت خرید ویلا در شمال باشد.

علاوه برامکانات اولیه ای همچون آب،برقو گاز می توان به امکانات دیگر این ویلا همچون انباری، ، و….اشاره کرد که میتواند خیال شما را در جهت خرید ویلا در نوشهر آسوده نماید.

سن بنای فوق زیر ۱۰ سال است و نوع سند آن نیز سند شورایی آماده جهت دریافت سند می باشد و چگونگی پرداخت این ویلای کوهپایه بصورت نقد و اقساط است.

لازم به ذکر است که قیمت این ویلای کوهپایه در هنگام عقد قرارداد قابل مذاکره می باشد و خریداران محترم می توانند تخفیفاتی نیز از مالکین اخذ نمایند.

قراراداد خرید ویلا در شمال –نوشهر به ظاهر شاید امری ساده باشد، اما بسیار مهم و پیچیده است، گاه ممکن است شما در خرید ویلا در شمال با قیمت های غیر واقعی مواجه شوید و حتی گاهی اشتباهاً خرید نمایید. برای آنکه در هنگام خرید ویلا در شمال – نوشهر با این مشکلات واشتباه ها مواجه نشوید، می بایست مشاورینی خبره و با تجربه در نوشهر داشته باشید تا به شما در خرید ویلا در نوشهر مشاوره های تخصصی دهند.

گروه مشاورین املاک ساحل آماده ی هرگونه مشاوره در جهت خرید و فروش ویلا، زمین و سایر امور ملکی در نوشهر به شما عزیزان می باشند.

منتظر تماستان هستیم.

کاربران از ملک های پایین هم بازدید کردند

ویلا

خرید ویلای جنگلی در چمستان این ویلای جنگلی در چمستان با بنایی به متراز ۲۲۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۳۳۰ متر مربع در شهر چمستان که یکی از شهر های توریستی مازندران می باشد، واقع شده است. نوع سازه ی این ویلا جنگلی در چمستان – شمال دوبلکس بوده و در مجموع دارای […]

کد: 27071
زمین: 330 متر
بنا: 220 متر
خواب: پنج و بیشتر
موقعیت: جنگلی
4 میلیارد

ویلا

خرید ویلا در رویان بن جی کول                            اگر قصد خرید ویلا در رویان بن جی کول  را دارید ، پیشنهاد می کنیم این مقاله را بصورت کامل مطالعه بفرمائید. ما سعی کردیم بصورت کامل در مورد خرید این ویلا در رویان بن […]

کد: 16072
زمین: 250 متر
بنا: 180 متر
3,200 میلیارد

ویلا

خرید ویلای جنگلی در محمودآباد این ویلای جنگلی در منطقه [sy_sisangan_mantaghe] محمودآباد به متراژ بنای 80 متر مربع در زمینی به مساحت 180 متر مربع در یکی از بهترین مناطق شمال – محمودآباد از نظر آب و هوا واقع شده است. 2سازه این ویلای جنگلی از نوع همکف می باشد که در مجموع دارای دو […]

کد: 32106
زمین: 180 متر
بنا: 80 متر
خواب: دو
موقعیت: جنگلی
1,700 میلیارد